Bakgrundsbilder
Bakgrunder
Bilder
Målarbilder

Luffy bilder

Bläddra 102+ Luffy bilder att ladda ner gratis i HD & 4K

Välj bland 102 Luffy bilder. Pixelmåtten når upp till 1920x1080. Använd en i ett blogginlägg, en social uppdatering eller ett personligt projekt. Du kan spara en med några klick, helt kostnadsfritt. Om inget här passar, är relaterade samlingar längst ner på sidan ett bra nästa steg.

Tjäna pengar på att sälja stockfoton →

Skapa bakgrundsbilder med AI.
Från en prompt, på sekunder.
›
Prova gratis →
  • Två anime-pirater i dynamiska poser med glödande One Piece-logotyp. — Luffy bilder
    Två anime-pirater i dynamiska poser med glödande One Piece-logotyp.
  • Anime-karaktär i rött och gult slåss med energiskärvor som flyger runt. — Luffy bilder
    Anime-karaktär i rött och gult slåss med energiskärvor som flyger runt.
  • Anime-pirat håller en dödskalle-flagga med stråhatt-symbol mot en blå himmel. — Luffy bilder
    Anime-pirat håller en dödskalle-flagga med stråhatt-symbol mot en blå himmel.
  • Anime-pirat med stråhatt glödande av energi och gnistor — Luffy bilder
    Anime-pirat med stråhatt glödande av energi och gnistor
  • Anime-pirat i röd kappa och stråhatt stående i glödande futuristisk stad med gnistor. — Luffy bilder
    Anime-pirat i röd kappa och stråhatt stående i glödande futuristisk stad med gnistor.
  • Anime-pirat med stråhatt flinar mot röd bakgrund — Luffy bilder
    Anime-pirat med stråhatt flinar mot röd bakgrund
  • Anime-karaktär med glödande nävar i språng mot en mjuk bakgrund. — Luffy bilder
    Anime-karaktär med glödande nävar i språng mot en mjuk bakgrund.
  • Anime-karaktär med vitt skägg och gyllene hjälm skrattar med armarna höjda. — Luffy bilder
    Anime-karaktär med vitt skägg och gyllene hjälm skrattar med armarna höjda.
  • Animekaraktär med spretigt hår och intensiva ögon mot en färgstark abstrakt akvarellbakgrund. — Luffy bilder
    Animekaraktär med spretigt hår och intensiva ögon mot en färgstark abstrakt akvarellbakgrund.
  • Anime-karaktär med stråhatt ler vid solnedgång över havet — Luffy bilder
    Anime-karaktär med stråhatt ler vid solnedgång över havet
  • Anime-karaktären Luffy från One Piece slår framåt med eldig energi och bokeh-bakgrund. — Luffy bilder
    Anime-karaktären Luffy från One Piece slår framåt med eldig energi och bokeh-bakgrund.
  • Anime-gladiator med rävmaske sittande i brinnande arena under mörk himmel — Luffy bilder
    Anime-gladiator med rävmaske sittande i brinnande arena under mörk himmel
  • Anime-pirat med stråhatt och röd skjorta justerar sin jacka mot en glödande röd bakgrund. — Luffy bilder
    Anime-pirat med stråhatt och röd skjorta justerar sin jacka mot en glödande röd bakgrund.
  • Anime-karaktär med stråhatt och röd skjorta som tittar uppåt med intensivt uttryck. — Luffy bilder
    Anime-karaktär med stråhatt och röd skjorta som tittar uppåt med intensivt uttryck.
  • Anime-karaktär med våldsamt uttryck och glödande ögon i eldig miljö. — Luffy bilder
    Anime-karaktär med våldsamt uttryck och glödande ögon i eldig miljö.
  • Anime-karaktären Luffy piraten i röd väst gör en handgest. — Luffy bilder
    Anime-karaktären Luffy piraten i röd väst gör en handgest.
  • Anime-piratpojke med stråhatt och röd jacka ler med dödskallelogg bakom sig. — Luffy bilder
    Anime-piratpojke med stråhatt och röd jacka ler med dödskallelogg bakom sig.
  • Luffy från One Piece styr ett skepp med en dödskalleflagga bakom sig. — Luffy bilder
    Luffy från One Piece styr ett skepp med en dödskalleflagga bakom sig.
  • Anime-karaktären Luffy spänner sina armar med ett beslutsamt grin. — Luffy bilder
    Anime-karaktären Luffy spänner sina armar med ett beslutsamt grin.
  • Anime-karaktär Luffy i stråhatt vid röd solnedgång över vatten med palmer. — Luffy bilder
    Anime-karaktär Luffy i stråhatt vid röd solnedgång över vatten med palmer.
  • Anime-pirat med stråhatt och trasig röd väst i actionpose. — Luffy bilder
    Anime-pirat med stråhatt och trasig röd väst i actionpose.
  • Animepiratkaraktär sitter på tak med virvlande energieffekt runt sig. — Luffy bilder
    Animepiratkaraktär sitter på tak med virvlande energieffekt runt sig.
  • Anime-karaktär surfar med splatterkonst och orange solstrålsbakgrund. — Luffy bilder
    Anime-karaktär surfar med splatterkonst och orange solstrålsbakgrund.
  • Anime-karaktären Luffy ler och kliar sig i huvudet med stråhatt. — Luffy bilder
    Anime-karaktären Luffy ler och kliar sig i huvudet med stråhatt.
  • Två anime-bröder med eldigt hår och dramatiska poser mot en mörk virvlande bakgrund. — Luffy bilder
    Två anime-bröder med eldigt hår och dramatiska poser mot en mörk virvlande bakgrund.
  • Anime-pirat med stråhatt och röd kappa ser beslutsam ut — Luffy bilder
    Anime-pirat med stråhatt och röd kappa ser beslutsam ut
  • Animepiratkapten Luffy i röd väst och blå shorts slår framåt med energi. — Luffy bilder
    Animepiratkapten Luffy i röd väst och blå shorts slår framåt med energi.
  • Anime-pirat med stråhatt och röd skjorta i actionpose med rökeffekter. — Luffy bilder
    Anime-pirat med stråhatt och röd skjorta i actionpose med rökeffekter.
  • Anime-karaktär med rosa hud och stråhatt omgiven av spöklik rök. — Luffy bilder
    Anime-karaktär med rosa hud och stråhatt omgiven av spöklik rök.
  • Anime-hjälte omgiven av flytande tv-skärmar som visar andra karaktärer. — Luffy bilder
    Anime-hjälte omgiven av flytande tv-skärmar som visar andra karaktärer.
  • Monkey D Luffy slår framåt i anime-stil med One Piece-logotypen bakom sig. — Luffy bilder
    Monkey D Luffy slår framåt i anime-stil med One Piece-logotypen bakom sig.
  • Pirat med flammande armar och skalle-tatuering stående under en molnig himmel. — Luffy bilder
    Pirat med flammande armar och skalle-tatuering stående under en molnig himmel.
  • Två glada anime-karaktärer, en med brett flin, den andra håller en stråhatt som heter Luffy. — Luffy bilder
    Två glada anime-karaktärer, en med brett flin, den andra håller en stråhatt som heter Luffy.
  • Anime-karaktär med stråhatt knyter näve mot röd blixtbakgrund. — Luffy bilder
    Anime-karaktär med stråhatt knyter näve mot röd blixtbakgrund.
  • Anime-pirat slår med en skallelogotyp bredvid sig. — Luffy bilder
    Anime-pirat slår med en skallelogotyp bredvid sig.
  • Monkey D Luffy i röd väst och blå shorts slår framåt med ett bestämt leende. — Luffy bilder
    Monkey D Luffy i röd väst och blå shorts slår framåt med ett bestämt leende.
  • Anime-karaktär med intensiva ögon som dyker upp från röda moln. — Luffy bilder
    Anime-karaktär med intensiva ögon som dyker upp från röda moln.
  • Sju anime-karaktärer i dynamiska poser som visar sina krafter och personligheter. — Luffy bilder
    Sju anime-karaktärer i dynamiska poser som visar sina krafter och personligheter.
  • Anime-piratkaraktär med stråhatt och röd kappa mot röd bakgrund med Jolly Roger. — Luffy bilder
    Anime-piratkaraktär med stråhatt och röd kappa mot röd bakgrund med Jolly Roger.
  • Anime-piratkaraktär med stråhatt justerar sin mössa mot en dödskalle- och korsbensbakgrund. — Luffy bilder
    Anime-piratkaraktär med stråhatt justerar sin mössa mot en dödskalle- och korsbensbakgrund.
  • Anime-piratkaraktär i röd kappa som hoppar med kart- och skallebakgrund. — Luffy bilder
    Anime-piratkaraktär i röd kappa som hoppar med kart- och skallebakgrund.
  • Anime-karaktär Luffy i röd skjorta och stråhatt slår framåt med rökeffekter. — Luffy bilder
    Anime-karaktär Luffy i röd skjorta och stråhatt slår framåt med rökeffekter.
  • Anime-karaktär med eldig energi som virvlar runt honom i en kraftfull pose. — Luffy bilder
    Anime-karaktär med eldig energi som virvlar runt honom i en kraftfull pose.
  • Anime-piratpojke med stråhatt håller korv på skeppsdäck — Luffy bilder
    Anime-piratpojke med stråhatt håller korv på skeppsdäck
  • Anime-pojke hänger upp och ner med stora ögon mot grå vägg — Luffy bilder
    Anime-pojke hänger upp och ner med stora ögon mot grå vägg
  • Anime-piratpojke håller en skalleflagga mot en blå himmel — Luffy bilder
    Anime-piratpojke håller en skalleflagga mot en blå himmel
  • Anime-karaktär bjuder in dig att följa med på hans äventyr på en solig strand. — Luffy bilder
    Anime-karaktär bjuder in dig att följa med på hans äventyr på en solig strand.
  • Luffy från One Piece med sin besättning i en kosmisk scen med fransk text. — Luffy bilder
    Luffy från One Piece med sin besättning i en kosmisk scen med fransk text.
  • Pirathuvudperson med stråhatt och röd kappa bredvid en liten apa och One Piece-logga. — Luffy bilder
    Pirathuvudperson med stråhatt och röd kappa bredvid en liten apa och One Piece-logga.
  • Luffy från One Piece i en dynamisk manga-actionpose med eldig energi. — Luffy bilder
    Luffy från One Piece i en dynamisk manga-actionpose med eldig energi.
  • Anime-karaktären Luffy förklarar sin dröm att bli piratkung med ett spöklikt skalle bakom sig. — Luffy bilder
    Anime-karaktären Luffy förklarar sin dröm att bli piratkung med ett spöklikt skalle bakom sig.
  • Luffy och hans piratgäng i anime-stil med röd bakgrund — Luffy bilder
    Luffy och hans piratgäng i anime-stil med röd bakgrund
  • One Piece anime-besättning med efterlysta-affischer och svärd. — Luffy bilder
    One Piece anime-besättning med efterlysta-affischer och svärd.
  • Anime-karaktären Luffy från One Piece ler med handen på kinden. — Luffy bilder
    Anime-karaktären Luffy från One Piece ler med handen på kinden.
  • Anime-karaktär med spretigt svart hår och glödande ögon under stjärnklar lila himmel. — Luffy bilder
    Anime-karaktär med spretigt svart hår och glödande ögon under stjärnklar lila himmel.
  • Anime-pojke skrattar och hoppar i högt gräs under en solig blå himmel. — Luffy bilder
    Anime-pojke skrattar och hoppar i högt gräs under en solig blå himmel.
  • Två anime-karaktärer slåss med eld och rök i en dramatisk scen. — Luffy bilder
    Två anime-karaktärer slåss med eld och rök i en dramatisk scen.
  • One Piece anime karaktärer i actionposer med eldiga bakgrunder. — Luffy bilder
    One Piece anime karaktärer i actionposer med eldiga bakgrunder.
  • Anime-karaktär i stråhatt med gradientbakgrund — Luffy bilder
    Anime-karaktär i stråhatt med gradientbakgrund
  • En pojke i stråhatt omgiven av mangaserierutor med pratbubblor. — Luffy bilder
    En pojke i stråhatt omgiven av mangaserierutor med pratbubblor.
av 2

Visar 1–60 av 102 bakgrunder

Vanliga frågor

Är fullstorleksversionen av dessa Luffy bilder också gratis?

Det kostar ingenting. Ingenting är nedgraderat för att sälja dig en uppgradering.

Vilka skärmformer passar dessa Luffy bilder för?

Båda formerna finns här. Det är 59 horisontella mot 1 vertikala. Ta den proportion som passar enheten i din hand.

Vart går jag om Luffy bilder inte riktigt passar?

Värt en titt: anime, one piece, epic, manga. De är distinkta uppsättningar, inte omklippningar av denna.

Kommer dessa Luffy bilder att se skarpa ut på en stor skärm?

Den största filen här är 1920x1080. Bekvämt inom HD territorium. Varje vanlig skärmdimension är redan renderad och väntar.

Hur stor är Luffy bilder-biblioteket?

Det finns 102 Luffy bilder på denna sida. Förvänta dig att siffran blir högre nästa månad. Alla laddas ner gratis.