Bakgrundsbilder
Bakgrunder
Bilder
Målarbilder

Vibes Bilder

Bläddra 109+ Vibes Bilder att ladda ner gratis i HD & 4K

Vibes Bilder, 109 av dem, alla gratis att ta. Vissa lutar åt mörkt och stämningsfullt; andra är tillräckligt ljusa för ett dagtidsskrivbord. Användbar som referensbild eller som färdig bild. Kostar ingenting, och den stora versionen hålls inte tillbaka. Fortsätt scrolla – samlingen är djupare än den första skärmen.

Grafisk design med blå och röd text som säger 'Positive Vibes Only' och en röd tumme-upp-ikon. — Vibes Bilder
Livfullasommarvibbar
Skapa bakgrundsbilder med AI.
Från en prompt, på sekunder.
Prova gratis
  • Grafisk design med blå och röd text som säger 'Positive Vibes Only' och en röd tumme-upp-ikon. — Vibes Bilder
    Grafisk design med blå och röd text som säger 'Positive Vibes Only' och en röd tumme-upp-ikon.
  • Good vibes retro regnbåge text grafik med slitna vita bokstäver på beige bakgrund. — Vibes Bilder
    Good vibes retro regnbåge text grafik med slitna vita bokstäver på beige bakgrund.
  • Rosa och lila solnedgång över havsvågor som slår mot stranden — Vibes Bilder
    Rosa och lila solnedgång över havsvågor som slår mot stranden
  • Många människor gör yoga på gräs i en bergsdal på en solig dag. — Vibes Bilder
    Många människor gör yoga på gräs i en bergsdal på en solig dag.
  • Good vibes only motivationstext i feta vita bokstäver på röd bakgrund — Vibes Bilder
    Good vibes only motivationstext i feta vita bokstäver på röd bakgrund
  • Good vibes only text på mjuk rosa och blå marmorerad bakgrund — Vibes Bilder
    Good vibes only text på mjuk rosa och blå marmorerad bakgrund
  • Good vibes-text på pastellgradientbakgrund — Vibes Bilder
    Good vibes-text på pastellgradientbakgrund
  • Inramad motivationsaffisch med blomsterdesign och text good vibes only — Vibes Bilder
    Inramad motivationsaffisch med blomsterdesign och text good vibes only
  • Låda med marmorerade ballonger och konfetti som säger 'Öppna för omedelbar god stämning'. — Vibes Bilder
    Låda med marmorerade ballonger och konfetti som säger 'Öppna för omedelbar god stämning'.
  • Sommarkänsla text på sand med sjöstjärna, rep, snäcka och livboj — Vibes Bilder
    Sommarkänsla text på sand med sjöstjärna, rep, snäcka och livboj
  • Kvinna stående på SUV-tak i skymning med halvmåne på rosa himmel — Vibes Bilder
    Kvinna stående på SUV-tak i skymning med halvmåne på rosa himmel
  • Person håller två flaskor under en lila neonskylt som säger Good Vibes. — Vibes Bilder
    Person håller två flaskor under en lila neonskylt som säger Good Vibes.
  • Tropisk strandsolnedgång med palmträd och resväska på stranden — Vibes Bilder
    Tropisk strandsolnedgång med palmträd och resväska på stranden
  • Vilda blommor silhuetterade mot en solnedgångshimmel med linsflare. — Vibes Bilder
    Vilda blommor silhuetterade mot en solnedgångshimmel med linsflare.
  • Rött neonskylt med texten good vibes only som lyser på en mörk vägg — Vibes Bilder
    Rött neonskylt med texten good vibes only som lyser på en mörk vägg
  • Positive vibes text i färgglad lekfull font på rosa bakgrund — Vibes Bilder
    Positive vibes text i färgglad lekfull font på rosa bakgrund
  • Text A.C Vibes i vit kursiv på en rosa lila blå gradientbakgrund. — Vibes Bilder
    Text A.C Vibes i vit kursiv på en rosa lila blå gradientbakgrund.
  • Good vibes motiverande text på salviagrön bakgrund — Vibes Bilder
    Good vibes motiverande text på salviagrön bakgrund
  • Good vibes text i teal på en virvlande pastellbakgrund. — Vibes Bilder
    Good vibes text i teal på en virvlande pastellbakgrund.
  • En starkt upplyst bensinstationsskylt på natten i en mörk stadsmiljö. — Vibes Bilder
    En starkt upplyst bensinstationsskylt på natten i en mörk stadsmiljö.
  • Lila neonskylt med texten Good Vibes Only i en mörk klubbmiljö. — Vibes Bilder
    Lila neonskylt med texten Good Vibes Only i en mörk klubbmiljö.
  • Ett glödande rött neonskylt för Palace Cinema på natten med våta gator som reflekterar färgglada ljus. — Vibes Bilder
    Ett glödande rött neonskylt för Palace Cinema på natten med våta gator som reflekterar färgglada ljus.
  • Människor dansar under en diskokula i en rökig nattklubb med orange belysning. — Vibes Bilder
    Människor dansar under en diskokula i en rökig nattklubb med orange belysning.
  • Ett lila neonskylt med orden 'GOOD VIBES ONLY' som lyser starkt. — Vibes Bilder
    Ett lila neonskylt med orden 'GOOD VIBES ONLY' som lyser starkt.
  • Människor som gör yoga i en bergsdal på en solig dag. — Vibes Bilder
    Människor som gör yoga i en bergsdal på en solig dag.
  • Person som står på fält vid solnedgång med solen bakom sig — Vibes Bilder
    Person som står på fält vid solnedgång med solen bakom sig
  • Neon hotellskylt lyser rosa och blått i en mörk stadsgränd på natten. — Vibes Bilder
    Neon hotellskylt lyser rosa och blått i en mörk stadsgränd på natten.
  • Positive vibes textgrafik i retro-stil på rosa bakgrund — Vibes Bilder
    Positive vibes textgrafik i retro-stil på rosa bakgrund
  • Illustration av leende människor, duvor och stora blommor runt en byggnad. — Vibes Bilder
    Illustration av leende människor, duvor och stora blommor runt en byggnad.
  • Neonupplyst Tokyo-gata på natten med våt trottoar och passerande bilar. — Vibes Bilder
    Neonupplyst Tokyo-gata på natten med våt trottoar och passerande bilar.
  • Rosa akvarellbakgrund med vit text som säger Good vibes ONLY — Vibes Bilder
    Rosa akvarellbakgrund med vit text som säger Good vibes ONLY
  • Handskriven fras bad vibes i feta svarta bokstäver på vit bakgrund — Vibes Bilder
    Handskriven fras bad vibes i feta svarta bokstäver på vit bakgrund
  • Good vibes only motiverande fras i djärv blå handtextning med orange bladaccenter. — Vibes Bilder
    Good vibes only motiverande fras i djärv blå handtextning med orange bladaccenter.
  • Grupp av klättrare i silhuett på en bergstopp vid solnedgång som höjer armarna i firande. — Vibes Bilder
    Grupp av klättrare i silhuett på en bergstopp vid solnedgång som höjer armarna i firande.
  • 2023 good vibes only text med fyrverkerigrafik på svart bakgrund — Vibes Bilder
    2023 good vibes only text med fyrverkerigrafik på svart bakgrund
  • Tropisk sommar collage med palmer, surfbrädor och glada textfraser. — Vibes Bilder
    Tropisk sommar collage med palmer, surfbrädor och glada textfraser.
  • Gult tema collage med solrosor, kaffecitat och referenser till musiker. — Vibes Bilder
    Gult tema collage med solrosor, kaffecitat och referenser till musiker.
  • Good vibes only text på mjuk marmorerad bakgrund med pastellgradient. — Vibes Bilder
    Good vibes only text på mjuk marmorerad bakgrund med pastellgradient.
  • En fluffig brun och cremefärgad katt som sover på ryggen på en vit säng. — Vibes Bilder
    En fluffig brun och cremefärgad katt som sover på ryggen på en vit säng.
  • Motiverande collage med retro Americana-scener och upplyftande citat. — Vibes Bilder
    Motiverande collage med retro Americana-scener och upplyftande citat.
  • Good vibes only text svävande i en pastellhimmel med mjuka moln. — Vibes Bilder
    Good vibes only text svävande i en pastellhimmel med mjuka moln.
  • Fet text som läser 'VIBES.' med regnbågsglitcheffekt på texturerad rosa bakgrund. — Vibes Bilder
    Fet text som läser 'VIBES.' med regnbågsglitcheffekt på texturerad rosa bakgrund.
  • Positive vibes text i färgglada bubblande bokstäver på rosa bakgrund — Vibes Bilder
    Positive vibes text i färgglada bubblande bokstäver på rosa bakgrund
  • Rosa och blå moln med fet text som säger good vibes only. — Vibes Bilder
    Rosa och blå moln med fet text som säger good vibes only.
  • Lila fjäril och good vibes-text på en lila himmelsbakgrund. — Vibes Bilder
    Lila fjäril och good vibes-text på en lila himmelsbakgrund.
  • Good Vibes text i lager av pastell regnbågsfärger med en sol bakom. — Vibes Bilder
    Good Vibes text i lager av pastell regnbågsfärger med en sol bakom.
  • Ett ljus lyser bredvid hoprullade tidningar och en Dumbledore-tidning på ett träbord. — Vibes Bilder
    Ett ljus lyser bredvid hoprullade tidningar och en Dumbledore-tidning på ett träbord.
  • Motiverande collage med citat och färgglada mönster. — Vibes Bilder
    Motiverande collage med citat och färgglada mönster.
  • Gult tema collage med motiverande fraser och glada bilder. — Vibes Bilder
    Gult tema collage med motiverande fraser och glada bilder.
  • Harry Potter-tematiserad biljett, tidsvändare och glasögon på vitt tyg. — Vibes Bilder
    Harry Potter-tematiserad biljett, tidsvändare och glasögon på vitt tyg.
  • Rosa bakgrund med fet vit 'GOOD VIBES'-text centrerad. — Vibes Bilder
    Rosa bakgrund med fet vit 'GOOD VIBES'-text centrerad.
  • Rosa neonskylt med texten Good Vibes mot en mörk bambubakgrund. — Vibes Bilder
    Rosa neonskylt med texten Good Vibes mot en mörk bambubakgrund.
  • Hand som håller ett färgglatt cirkulärt konstverk med texten 'GOOD VIBES ONLY'. — Vibes Bilder
    Hand som håller ett färgglatt cirkulärt konstverk med texten 'GOOD VIBES ONLY'.
  • En snötäckt trappa leder till en helgedom under en lila himmel med snötäckta träd. — Vibes Bilder
    En snötäckt trappa leder till en helgedom under en lila himmel med snötäckta träd.
  • Mysigt höstflat lay med pumpor, garn, mugg, ljus och stickad tröja. — Vibes Bilder
    Mysigt höstflat lay med pumpor, garn, mugg, ljus och stickad tröja.
  • Palmsilhuetter mot en stjärnklar natthimmel med cali vibes text. — Vibes Bilder
    Palmsilhuetter mot en stjärnklar natthimmel med cali vibes text.
  • Röd neonskylt med texten good vibes only omgiven av mörka löv på natten. — Vibes Bilder
    Röd neonskylt med texten good vibes only omgiven av mörka löv på natten.
  • Pastellrosa och teal gradient med 'Good Vibes Only' text. — Vibes Bilder
    Pastellrosa och teal gradient med 'Good Vibes Only' text.
  • Älvor dansar i en mystisk skog med glödande ljus och fjärilar. — Vibes Bilder
    Älvor dansar i en mystisk skog med glödande ljus och fjärilar.
  • Tropisk strandcollage med palmer, surfare, veteranbil och solnedgångshimlen. — Vibes Bilder
    Tropisk strandcollage med palmer, surfare, veteranbil och solnedgångshimlen.
av 2

Visar 1–60 av 109 bakgrunder

Vanliga frågor

Om jag gillar Vibes Bilder, vad är värt att titta på?

Prova cute, peaceful, cat, furry härnäst. Varje behåller sin egen lista.

Kostar dessa Vibes Bilder något?

Gratis att ladda ner. Nedladdning kräver ingen profil. Det som laddas ner är den riktiga saken, inte ett prov.

Är det här en stor samling av Vibes Bilder?

Just nu är det 109 Vibes Bilder. Nya tillägg landar regelbundet. Varje är gratis, utan att behöva ett konto.

Finns det stående Vibes Bilder för telefoner?

Du får ett val av form. För närvarande 25 bred och 35 hög på denna sida. Filtrera med ögat – de höga passar telefoner, de breda stationära datorer.